Elin Heðinsdóttir Joensen : Forseti

Elin Heðinsdóttir Joensen

Forseti

elin@isf.fo
Jon Hestoy : Varaforseti

Jon Hestoy

Varaforseti

jon@isf.fo
Schandorff Vang : Nevndarlimur

Schandorff Vang

Nevndarlimur

schandorff@isf.fo
John Kjær : Nevndarlimur

John Kjær

Nevndarlimur

john@isf.fo
Sigurd Rasmussen : Nevndarlimur

Sigurd Rasmussen

Nevndarlimur

sigurd@isf.fo
Christian Andreasen : Fótbóltssamband Føroya

Christian Andreasen

Fótbóltssamband Føroya

Rygsgøta 19
160 Argir

211145 cfa@football.fo
Gunn Ellefsen : Hondbóltssamband Føroya

Gunn Ellefsen

Hondbóltssamband Føroya

Magnus Tausen : Flogbóltssamband Føroya

Magnus Tausen

Flogbóltssamband Føroya

100 Tórshavn

311852 / 218766
Annika V. Dalsgarð : Róðrarsamband Føroya

Annika V. Dalsgarð

Róðrarsamband Føroya

Rókur í Jákupsstovu : Svimjisamband Føroya

Rókur í Jákupsstovu

Svimjisamband Føroya

Brekkuvegur 10
650 Toftir

ssf@ssf.fo 219754
Erik E. Thomsen : Badmintonsamband Føroya

Erik E. Thomsen

Badmintonsamband Føroya

Dalatún 12
100 Tórshavn

321202 / 243603 eet@ft.fo
Jógvan Jensen : Ítróttasamband Fyri Brekað

Jógvan Jensen

Ítróttasamband Fyri Brekað

Heygskrókur 4
100 Tórshavn

311985 / 313505 egga@post.olivant.fo
Sofus Johannesen : Judosamband Føroya

Sofus Johannesen

Judosamband Føroya

476 Gjógv

423142 / 216586
Brandur í Dali : Ríðisamband Føroya

Brandur í Dali

Ríðisamband Føroya

Rygsgøta 4
160 Argir

311618 / 511618 brandur@dali.fo
Ingi Samuelsen : Menningarsambond

Ingi Samuelsen

Menningarsambond

Felagsumboð

ingisam@gmail.com
Andras Nolsøe : Borðtennissamband Føroya

Andras Nolsøe

Borðtennissamband Føroya

anolsoe@yahoo.dk
Eggaba Andreassen : Bogaskjótisamband Føroya

Eggaba Andreassen

Bogaskjótisamband Føroya

Esmar Joensen : Skjótisamband Føroya

Esmar Joensen

Skjótisamband Føroya

skjotisamband@gmail.com
Gunn R. Joensen : Fimleikasamband Føroya

Gunn R. Joensen

Fimleikasamband Føroya

Virkandi forkvinna

fimleikur@fimleikur.fo