Elin Heðinsdóttir Joensen : Forseti

Elin Heðinsdóttir Joensen

Forseti

elin@isf.fo
Jon Hestoy : Varaforseti

Jon Hestoy

Varaforseti

jon@isf.fo
Schandorff Vang : Nevndarlimur

Schandorff Vang

Nevndarlimur

schandorff@isf.fo
John Kjær : Nevndarlimur

John Kjær

Nevndarlimur

john@isf.fo
Sigurd Rasmussen : Nevndarlimur

Sigurd Rasmussen

Nevndarlimur

sigurd@isf.fo
Christian Andreasen : Fótbóltssamband Føroya

Christian Andreasen

Fótbóltssamband Føroya

cfa@football.fo
Gunn Ellefsen : Hondbóltssamband Føroya

Gunn Ellefsen

Hondbóltssamband Føroya

hsf@hsf.fo
Magnus Tausen : Flogbóltssamband Føroya

Magnus Tausen

Flogbóltssamband Føroya

fbf@fbf.fo
Annika V. Dalsgarð : Róðrarsamband Føroya

Annika V. Dalsgarð

Róðrarsamband Føroya

annika@rsf.fo
Rókur í Jákupsstovu : Svimjisamband Føroya

Rókur í Jákupsstovu

Svimjisamband Føroya

ssf@ssf.fo
Erik E. Thomsen : Badmintonsamband Føroya

Erik E. Thomsen

Badmintonsamband Føroya

eet@ft.fo
Jógvan Jensen : Parasport Føroyar

Jógvan Jensen

Parasport Føroyar

egga@post.olivant.fo
Sofus Johannesen : Judosamband Føroya

Sofus Johannesen

Judosamband Føroya

judo@judo.fo
Brandur í Dali : Ríðisamband Føroya

Brandur í Dali

Ríðisamband Føroya

brandur@dali.fo
Ingi Samuelsen : Menningarsambond

Ingi Samuelsen

Menningarsambond

Felagsumboð

ingisam@gmail.com
Andras Nolsøe : Borðtennissamband Føroya

Andras Nolsøe

Borðtennissamband Føroya

anolsoe@yahoo.dk
Eggaba Andreassen : Bogaskjótisamband Føroya

Eggaba Andreassen

Bogaskjótisamband Føroya

eggaba@olivant.fo
Esmar Joensen : Skjótisamband Føroya

Esmar Joensen

Skjótisamband Føroya

skjotisamband@gmail.com
Gunn R. Joensen : Fimleikasamband Føroya

Gunn R. Joensen

Fimleikasamband Føroya

Virkandi forkvinna

fimleikur@fimleikur.fo