Brandur í Dali : Ríðisamband Føroya

Brandur í Dali

Ríðisamband Føroya

brandur@dali.fo
Fróði Heri Poulsen : Bogaskjótisamband Føroya

Fróði Heri Poulsen

Bogaskjótisamband Føroya

frodipoulsen@gmail.com
Annika V. Dalsgarð : Róðrarsamband Føroya

Annika V. Dalsgarð

Róðrarsamband Føroya

annika@rsf.fo
Fróði Fríðason Jensen : Borðtennissamband Føroya

Fróði Fríðason Jensen

Borðtennissamband Føroya

fjensen92@hotmail.com
Elin Heðinsdóttir Joensen : Forseti

Elin Heðinsdóttir Joensen

Forseti

elin@isf.fo
Ingi Samuelsen : Menningarsambond (felagsumboð)

Ingi Samuelsen

Menningarsambond (felagsumboð)

ingisam@gmail.com
Magnus Tausen : Varaforseti

Magnus Tausen

Varaforseti

magnus@isf.fo
Rigmor Napoleonsdóttir Arge : Frælsur Ítróttur Føroya

Rigmor Napoleonsdóttir Arge

Frælsur Ítróttur Føroya

athletics@athletics.fo
Kerstin Laksáfoss : Nevndarlimur

Kerstin Laksáfoss

Nevndarlimur

kerstin@isf.fo
Kári Davidsen : Sersambandið fyri Súkkling og Triatlon

Kári Davidsen

Sersambandið fyri Súkkling og Triatlon

sst@sst.fo
John Kjær : Nevndarlimur

John Kjær

Nevndarlimur

john@isf.fo
Esmar Joensen : Skjótisamband Føroya

Esmar Joensen

Skjótisamband Føroya

skjotisamband@gmail.com
Anna Maria Toftegaard : Nevndarlimur

Anna Maria Toftegaard

Nevndarlimur

annamaria@isf.fo
Pól Esper Hansen : Fimleikasamband Føroya

Pól Esper Hansen

Fimleikasamband Føroya

fimleikur@fimleikur.fo
Christian Andreasen : Fótbóltssamband Føroya

Christian Andreasen

Fótbóltssamband Føroya

cfa@football.fo
Hávard Vatnhamar : Nevndarlimur (Íðkaranevnd)

Hávard Vatnhamar

Nevndarlimur (Íðkaranevnd)

havard@isf.fo
Gunn Ellefsen : Hondbóltssamband Føroya

Gunn Ellefsen

Hondbóltssamband Føroya

hsf@hsf.fo
Peter Holm : Flogbóltssamband Føroya

Peter Holm

Flogbóltssamband Føroya

fbf@fbf.fo
Rókur í Jákupsstovu : Svimjisamband Føroya

Rókur í Jákupsstovu

Svimjisamband Føroya

ssf@ssf.fo
Johnny í Grótinum : Badmintonsamband Føroya

Johnny í Grótinum

Badmintonsamband Føroya

bsf@bsf.fo
Sofus Johannesen : Judo Føroyar

Sofus Johannesen

Judo Føroyar

judo@judo.fo
Petur Elias Petersen : Parasport Føroyar

Petur Elias Petersen

Parasport Føroyar

parasport@parasport.fo