Gunn Ellefsen : Hondbóltssamband Føroya

Gunn Ellefsen

Hondbóltssamband Føroya

hsf@hsf.fo
Magnus Tausen : Flogbóltssamband Føroya

Magnus Tausen

Flogbóltssamband Føroya

fbf@fbf.fo
Annika V. Dalsgarð : Róðrarsamband Føroya

Annika V. Dalsgarð

Róðrarsamband Føroya

annika@rsf.fo
Rókur í Jákupsstovu : Svimjisamband Føroya

Rókur í Jákupsstovu

Svimjisamband Føroya

ssf@ssf.fo
Johnny í Grótinum : Badmintonsamband Føroya

Johnny í Grótinum

Badmintonsamband Føroya

bsf@bsf.fo
Petur Elias Petersen : Parasport Føroyar

Petur Elias Petersen

Parasport Føroyar

parasport@parasport.fo
Sofus Johannesen : Judo Føroyar

Sofus Johannesen

Judo Føroyar

judo@judo.fo
Brandur í Dali : Ríðisamband Føroya

Brandur í Dali

Ríðisamband Føroya

brandur@dali.fo
Ingi Samuelsen : Menningarsambond

Ingi Samuelsen

Menningarsambond

Felagsumboð

ingisam@gmail.com
Elinborg C. Mortensen : Borðtennissamband Føroya

Elinborg C. Mortensen

Borðtennissamband Føroya

btsf@btsf.fo
Elin Heðinsdóttir Joensen : Forseti

Elin Heðinsdóttir Joensen

Forseti

elin@isf.fo
Eggaba Andreassen : Bogaskjótisamband Føroya

Eggaba Andreassen

Bogaskjótisamband Føroya

eggaba@olivant.fo
Jon Hestoy : Varaforseti

Jon Hestoy

Varaforseti

jon@isf.fo
Esmar Joensen : Skjótisamband Føroya

Esmar Joensen

Skjótisamband Føroya

skjotisamband@gmail.com
Schandorff Vang : Nevndarlimur

Schandorff Vang

Nevndarlimur

schandorff@isf.fo
Eyðun Mørkøre : Fimleikasamband Føroya

Eyðun Mørkøre

Fimleikasamband Føroya

fimleikur@fimleikur.fo
John Kjær : Nevndarlimur

John Kjær

Nevndarlimur

john@isf.fo
Kári Davidsen : Sersambandið fyri Súkkling og Triatlon

Kári Davidsen

Sersambandið fyri Súkkling og Triatlon

sst@sst.fo
Sigurd Rasmussen : Nevndarlimur

Sigurd Rasmussen

Nevndarlimur

sigurd@isf.fo
Sølvi Reinert Hansen : Frælsur Ítróttur Føroya

Sølvi Reinert Hansen

Frælsur Ítróttur Føroya

athletics@athletics.fo
Christian Andreasen : Fótbóltssamband Føroya

Christian Andreasen

Fótbóltssamband Føroya

cfa@football.fo